DIGIFINANS, Vadi Kurumsal Bilgi Sistemleri A.Ş. markasıdır.

Search:
 

Hakkımızda

m

.

Vadi

Vadi Kurumsal Bilgi Sistemleri olarak Avrupa Birliği mevzuatıyla uyum ve e-devlet’e geçiş sürecinde kamuya ve yerel yönetimlere yönelik geliştirdiğimiz yazılım çözümleri ile tanınmaktayız. Hedefimiz ülkemizi ve sektörümü en üst seviyede temsil etmek ve hizmet vermektir.

 
.

Deneyim

Deneyimli ve alanında uzman kişilerden oluşan Vadi Kurumsal Bilgi Sistemleri ekibi olarak, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslim projelerden, ortak geliştirmeye, sistem entegrasyonundan, proje danışmanlığına kadar gereken hizmetleri üstlenmekteyiz. Amacımız en yenilikçi ürünleri, en iyi teknoloji işbirliğiyle, en iyi hizmet ve desteği sağlayarak sunmaktır. Teknolojik yaklaşımımız, 6B Mimari Yaklaşımı olan; veri tabanından, işletim sisteminden, uygulama sunucusundan, web tarayıcısından, istemciden ve donanımdan bağımsızlıktır. Geliştirdiğimiz programlar tamamen web tabanlıdır. Yazılım çözümlerimiz, nesneye yönelik yazılım metotları ve çok katmanlı yazılım mimarileri kullanılarak geliştirilmektedir. Bu sayede programlar, sektördeki gelişmeler uyarınca süratle güncellenebilen, yenilenebilen, ölçeklenebilen bir yapıya sahiptir.

 
m
m
.

Kuruluş

1998 yılında kurulan firmamız, İstanbul’daki merkezinde 60+ uzman çalışanı ile hizmet vermektedir. Yazılım geliştirme, teknik ve idari destek alanında genç ve dinamik bir kadroya yer veren firmamız e-devlet ve e-belediye çözümlerinde ilklere imza atmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda üniversiteler ve kurumlarla ortak yürüttüğümüz projelerde, akademisyen ve uzmanların danışmanlığı ile firmamızın bilgi birikimi ve tecrübesini birleştirerek başarılı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.